مرگ عجوزه خبیث انگلیس و عیان شدن خباثت اصلاح طلبان

در این نوشتارچکیده پرونده انگلیس خبیث در ایران ؛ پرونده سیاه ملکه قبلی ،خیانت‌های مارگارت تاچر 88 ساله به ایران معروف به بانوی آهنین ؛شراکت مسول جدید در جنایات گذشته ؛ بازنشستگی نداشتن روباهها ،غیر دمکراتیک ترین کشور دنیا در نقش منجی سایر کشورها ،کاخ شاهنشاهی طبقاتی ، دیکتاتوری مطلق شاهی ارایه شده است . دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی

در خبر ها در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ آمد : یک ملکه ( پادشاه مورثی ) مرد و بی درنگ فرزندش یدون هیچ انتخاباتی جایگزین وی شد . اما حکایت روزنامه های مدعی اصلاحات با تصاویر بسیار بزرگ با حالات خندان و جذاب از این کفتار و با تیترهای خانم نخست وزیر ؛ بانوی آهنین دیگر ، کلید دار شماره ۱۰ در دست یک زن ؛ چهره نابغه بریتانیا ؛ میراث دار مارگارت تاچر؛ بازگشت به تاچریسم و …. بسیار تاسف بار بود . اینکه با روی کار آمدن یک ماده گرگ انگلیسی روباه صفت ضد ایرانی ؛ اینان بدون توجه به ماهیت دولت خبیث انگلیس و ملکه قبلی و جدید چگونه وی را بزک کرده اند . لیز تراس یک سیاستمدار به شدت ضد ایرانی است. اینها اگر دین ندارند ،کاش لااقل ازاد مرد می بودند و به این موارد توجه میکردند :

الف ) چکیده پرونده انگلیس خبیث در ایران : چکیده عملکرد انگلیس شامل کشتار ۹ میلیون نفر یعنی نیمی از جمعیت ۱۸ میلیونی ایران در جنگ جهانی و جنایت جنگی این روباه پیر است. در دهه ۳۰ مشارکت در کودتای ضد نهضت ملی نفت ؛ در ️دهه ۴۰ غارت نفت ایران ، در️دهه ۵۰ کمک به سرکوب ملت ایران که انقلاب به پیروزی منجر نشود ؛ در️دهه ۶۰ کمک به صدام علیه ایران ؛ در️دهه ۷۰ سازماندهی و ایجاد فتنه در ایران ؛ در️دهه ۸۰ سازماندهی مجدد برای ایجاد فتنه های جدید در ایران ؛ در️دهه ۹۰ کمک به ترور ایرانیان و تحمیل برجام پرخسارت ؛ و در راس همه اینها ودر طول این سالها جاسوس پروری و نفوذ در ارکان نظام ایران  نیز یکی از اقدامات انان بوده و هست و بخش عمده آن ثمره سلطنت این ملکه به درک واصل شده می باشد .

ب ) پرونده سیاه ملکه قبلی : ملکه سلطنتی سرزمین روباه‌های مکار بعد از ۷۰سال فتنه‌گری وجنایات در کشورهای مختلف جهان در سن ۹۶ سالگی مرد . این زن اگرچه برای انان دستاورد داشت اما برای مردم جهان جز فتنه‌گری، کشتار، غارت‌گری، نفوذ ، استعمارگری ؛ کودتا و به خاک و خون کشیدن ملت‌ها ثمر دیگری نداشته و ناله و نفرین میلیون ها انسان مظلوم بدرقه این جنایتکار خواهد بود.وبی‌شک وی جنایتکارترین زن تاریخ است .

ج) خیانت‌های”مارگارت تاچر” ۸۸ ساله به ایران معروف به بانوی آهنین :  مخالفت با دولت موقت منصوب امام خمینی در اوایل انقلاب ؛ حمایت ازتجاوز نظامی امریکا به ایران ( طبس دراردیبهشت ۱۳۵۹ ) ؛ حمایت از گروههای تروریستی در حمله به کنسولگری ایران در منچستر و دفتر هواپیمایی ایران در لندن در سال ۱۳۶۰ ؛  اخراج  ۵ دیپلمات ایرانی را از انگلستان در خرداد ۱۳۶۳ ؛ حمایت از توهین سلمان رشدی به پیامبر اسلام (ص) ؛ ایران را کشوری تروریست معرفی کردن توسط تاچر، حمایت از سازمان منافقین خلق و درخواست جایگزین شدن اینان در سازمان ملل ؛ حمایت از اشغال سفارت ایران در لندن توس تروریستهای عراقی ؛ حمایت گسترده از صدام جنایتکار در جریان جنگ تحمیلی و…..

د ) شراکت مسول جدید در جنایات گذشته :  نخست وزیر جدید انگلیس با سابقه ۶۰ مسولیتهای بالا در انگلیس و طبعا مشارکت در جنایات انگلیس در دنیا داشته است و قطعا این رویه را نیز ادامه خواهد .

ه ) بازنشستگی نداشتن روباهها : در حالیکه این کفتار پیر تا کنون ۶۰ سال سابقه وزارت و… دارد و اینک هم نخست وزیر شده ؛ این مدعیان کذاب اصلاحات ؛ ایراد نگرفتند که چرا بازنشست نشده و ……

و ) غیر دمکراتیک ترین کشور دنیا در نقش منجی سایر کشورها : عجیب این است که مکرر این دولت مکار از کشورهای اسلامی ایراد مردم سالاری میگیرد و بر همین اساس فتنه هایش را پیاده میکند؛ درحالیکه خود بویی از آن نبرده و براساس نظام پادشاهی مادام العمر می باشد . انقدر این جماعت اصلاح طلب پست هستند که درمورد انتصاب مورثی و غیر مردم سالاری بودن انگلیس حرفی نمی زنند و به سلطنت مادام العمری آنان اعتراض نمی کنند ؛ اما برای کشور ما که رهبری در کشور ما تاکنون مورثی نبوده و با رای خبرگان مردم انتخاب میشود و با خبرگان نظارت میشود ؛ ایراد میگیرند .

ز ) کاخ شاهنشاهی طبقاتی : کاخ سلطنتی باکینگهام انگلیس ؛ درلندن واقع بوده و به ابعاد ۱۰۸متر در ۱۲۰ متر و ارتفاع آن ۲۴ متربوده و شامل ۷۷۰۰۰ متر مربع زمین ودارای اتاق‌های کاخی و اثار هنری و سنگ مرمرنمای رنگارنگ که محل اقامت مقامات خانواده سلطنتی است و محل کار ۴۵۰ نفر می‌باشد. نماد تمام عیار از اشرافیت و تبعیض طبقاتی در این کشور می باشد .

ح ) دیکتاتوری مطلق شاهی : ملکه ( پادشاه ) انگلیس از اختیارات بی شماری در حوزه های قضایی، تقنینی ، اجرایی نیروهای مسلح ، سیاستهای کلان کشور و سیاست خارجی ؛ فرمان جنگ و صلح ؛ حق توشیح و الغای همه قوانین ( بالاتر از حق وتو) و همه عزل و نصبهای مقامات ؛ حق الغا و یا توشیح بر همه قوانین را دارد و اینکه هیچ نهاد ناظری بر او وجود ندارد . در حالیکه در کشور ما تفکیک قوا وجود دارد و بر رهبری نیز مجلس خبرگان نظارت دارد .

ط )کعبه آمال دوتابعیتی ها : تعداد قابل توجهی از هم وطنان تابعیت بریتانا را اخذ کرده و در تردد بدان هستند . یکی از موضوعات نیز مدیران دوتابعیتی با تکیه بر مسولیت ، دل در گروی غرب دارند . و در میان همه اینها اخذ مدرک شبه ناک کارشناسی ارشد و دکترای حسن روحانی طی ۱۷ سال و تردد حدود ۷۰ سفر وی به اسکاتلند و انگلیس می باشد و ابهامات و سوالات زیادی بی پاسخ مانده است .

سخن پایانی :

جنایات انگلیس در همدستی با امریکای سلطه گر بسیارگسترده بوده و پایانی ندارد . ولی همانطور که شعار مرگ برروسیه مردم مسلمان ایران جواب داد و فرو پاشید ؛ مرگ برانگلیس نیز به ثمر خواهد نشست . این وعده الهی می باشد .

اینکه خبیثی رفت و خبیث دیگری آمد بکنار ؛ عجیب این است که اصلاح طلبان بی بته مکرر برخی ضعفهای ایران اسلامی را برجسته میکنند ولی از انگلیس مکار نه تنها ایراد نمی گیرند ؛ بلکه مرگ ملکه در سالروز یوم الله شهدای ۱۷ شهریور و روی کار آمدن یک ماده گرگ انگلیسی ضد ایرانی دیگر چگونه آب از دهانشان راه افتاده است و به تیتر اول تبدیل کرده و در محافل داخلی شان به عزا نشسته اند . علیرغم عیان بودن ماهیت خباثت آمیز انگلیس مکار ، ظاهرا قرار است این روند سرسپردگی همچنان ادامه یابد . اینان مصداق آیه شریفه صم بکم عم فهم لایبصرون هستند . لعنت الله علی القوم الظالمین و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون