رئیس شورای پیشکسوتان دفاع مقدس استان تهران:

ثبت خاطرات پیشکسوتان موجب جلوگیری از تحریف دفاع مقدس می‌شود

سردار انصاری بر لزوم ثبت خاطرات پیشکسوتان دفاع مقدس به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان و جلوگیری از تحریف وقایع آن دوران تأکید کرد.

«محسن انصاری» رئیس شورای پیشکسوتان دفاع مقدس استان تهران امروز (پنج‌شنبه) در ششمین همایش فرماندهان پیشکسوت دفاع مقدس تهران که با عنوان «پرچم‌داران عزت و افتخار» و همزمان با روز‌های آزادسازی خرمشهر در ستاد فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) برگزار شد، اظهار داشت: پیشکسوتان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای همیشه در نزد ملت ایران عزیز هستند؛ چرا که افتخار و اقتدار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

وی ادامه داد: امروز اطلاعات چندین هزار پیشکسوت در بانک اطلاعاتی ما ثبت شده است و سعی ما این است که هر سال یک یا دو جلسه با پیشکسوتان داشته باشیم.

رئیس شورای پیشکسوتان دفاع مقدس استان تهران گفت: جلسات شورای راهبری و سیاست‌گذاری برای غنی‌سازی این جلسات با حضور ۱۷ یگان برگزار می‌شود.

وی افزود: خاطرات و حماسه‌هایی که بوده باید ثبت شود تا گامی در راستای جهاد تبیین که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی برداشته شود.

سردار انصاری تأکید کرد: باید خاطرات شما پیشکسوتان از هشت سال دفاع مقدس ثبت شود تا از تحریف جلوگیری به عمل آید و فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان گسترش پیدا کند.

انتهای پیام